Oportunitati de Internship REGINA MARIA

1. Departamentul Corporate Business –2 pozitii disponibile part-time, perioada 3 -6 luni (Iti vei aduce contributia la actualizarea si dezvoltarea strategiei de vanzari Regina Maria);
  2. Departamentul Baze de Date –2 pozitii full-time, perioada 3 luni (Te vei familiariza cu sistemele interne de  management a informatiei, cum ar fi CRM, Medis, vei lucra intr-o echipa tanara si flexibila);
  3. Departamentul IT-2 pozitii full-time, perioada 3 sau 6 luni (Vei oferi suport pe aplicatiile interne pentru colegii din echipa Aplicatii Financiare si de Labor);
  4. Departamentul Operatiuni Tara – 1 pozitie full-time sau part-time perioada 3-6 luni(Rolul este de Asistent ManagerPoliclinici si Spitale Tara, care ofera suport in activitatea zilnica de organizare, relatare si sintetizare documente, analize si rapoarte).

Toate pozitiile de internship sunt platite si in masura interesului din partea studentului si al companiei, exista posibilitatea prelungirii contractului de munca. Programul de lucru va fi unul flexibil si se va plia usor pe programul academic al studentilor.

Aplicatia consta in CV si o scurta scrisoare de intentie de ½ pag si trebuie trimisa pe adresa sabina.pantir@reginamaria.ro pana la finalul lunii Noiembrie.